שיטת location

רק מחויבות אמיתית יוצרת משמעות!

הדבר קורה באמצעות מודלים חדשניים ובעזרת צוות מומחי הנדל"ן שלנו יש לנו את כל מה שצריך להפוך פרויקט לרווחי ומצליח. באמצעות ניהול דאטה של לקוחות פוטנציאלים ברמה הגבוהה ביותר תוך  שימוש בשיא הטכנולוגיה מתקדמת ומודלים תלת מימדיים נספק חוויה סוחפת ומציאותית יותר לרוכשים הפוטנציאליים, יחד עם אוטומציות שיווקיות מתקדמות אנו מצליחים פעם אחר פעם, לנהל תהליך מכירה אטרקטיבי  ומהיר תוך שליטה מדויקת בכל שלב בתהליך ולהגיע לביצועי שיא והכל תחת שיטת one location  

מתחילים...
תכנון
מעכשיו.. אנחנו לוקחים אחריות מלאה לממש את הפרויקטים שלך ולהמיר את העשייה שלך לכסף.
מיתוג
ביסוס זהות המותג של הפרויקט, כולל השם, הלוגו הקו העיצובי של הפרויקט והקמפיין והאסתטיקה הכללית. תוך בידול הפרויקט מהמתחרים וליצור מראה ותחושה מגובשים בכל חומרי השיווק.
שיווק
המלחמה על תשומת הלב של הלקוח במדיה!
אנו מרכזים את כל פעילות השיווק של הפרויקט ועובדים מסביב לשעון כדי להתאים את המסרים לקהלי היעד הרלוונטיים. השיווק שלנו מתבצע בכל פלטפורמות המדיה הרלוונטיות, בהתאם לגודל הפרויקט ולתקציב. אנו משתמשים באסטרטגיית שיווק רוחבית שמגיעה לקהל היעד שלך לפני כולם ובצורה מדויקת ולרבות ניהול קמפיינים במדיה החברתית.
money time
מכירות
התור שלנו לעלות לבמה!
מכירות ! מכירות! מכירות!! זה מה שאתה צריך!
הלכה למעשה , זה המקום הטבעי שלנו , האחד על אחד, הפרזנטציה הסופר חוויתית שהרוכשים עוברים אצלנו, הערך המוסף וההסברה מקצה לקצה.
שהכל ברור - קונים!
ניהול הלקוחות מתבצע על ידי CRM  חכם ומתוחכם בדיוק כמונו, GANT מכירות מתעדכן בכל רגע.
צוות מדויק ומגוהץ שמסביר את המטרות המשותפות שלנו ושל היזם.
בסופו של יום האג'נדה שלנו מאוד ברור- מכירות זה הלב ריאה של כל עסק כלכלי !
ולכן אנו ממוקדים מטרה בכדי להגשים את האג'נדה שלנו ולייצר מכירות במקצבים גבוהים !
money time
המחויבות שלנו
רגע לפני שנצא למסע משותף אנחנו רוצים להכניס אותך לתהליך בהילוך גבוה. אנחנו מאמינים שכדי להצליח ולהתקדם בקצב הנכון, חייבים להוציא את ההתחייבות לאוויר העולם. אין תחושה טובה יותר מאשר תחושת הסיפוק האישי בהשגת היעדים לאחר שיצרנו דקלרציה פומבית והתחייבנו על התהליך גם כלפי חוץ!
דילוג לתוכן